MPTV filtry Schneider

Filtry Schneider-Kreuznach / Schneider Optics

Pro profesionální HD video, broadcast, DSLR video & kinematografii.

Firma Scheider Kreuznach vyslyšela přání evropských filmařů, studií a rentalových firem a v roce 2016 začala distribuovat MPTV filmařské filtry své dceřiné firmy Schneider Optics z USA.

Filtry Schneider

Schneider–Kreuznach je již dlouhou řadu let světovým lídrem ve výrobě špičkových objektivů a filtrů uplatňujících se v řadě oborů včetně fotografie, High Definition televizního vysílání, kinematografie a digitální projekce. Není pochyb, že MPTV filtry Schneider–Kreuznach určené pro film a digitální kinematografii patří k absolutní špičce.

Důslednost a přesnost

MPTV filtry Schneider- Kreuznach jsou po nařezání krystalicky čirého skla diamantem vybroušeny do exaktně rovné a dokonale planparelelní plochy (přesná rovnoběžnost mezi předním a zadním povrchem filtru). Pro záruku dokonalosti je vše ověřeno laserovým interferometrem. Filtry jsou dále kontrolovány densitometrem pro dosažení požadované propustnosti a spektrofotometrem pro správnou barevnost světla. Tato maximálně vysoká konzistentnost výroby umožňuje kameramanům vyměňovat filtry podle potřeby během natáčení, aniž by došlo k barevnému posunu. Navíc nevídaná čirost a neutrální barevnost filtrů Schneider-Kreuznach prakticky eliminuje nutnost dodatečné barevné korekce.

Vysoká odolnost

U filtrů Schneider-Kreuznach je kladen velice pečlivý důraz na snadné použití při natáčení. Mnoho z nich obsahuje speciálně vyvinutou tvrdou antireflexní vrstvu, která brání odlomení a poškrábání skla. Tato patentovaná vrstva rovněž zamezuje ztrátě světla až na méně než 1% z povrchu, v porovnání se skly neošetřenými touto speciální vrstvou, u nichž se ztráta světla pohybuje kolem 4%. Šroubovací filtry mají precizně vyrobenou obroučku a dokonale uložené a chráněné sklo filtru. Formátové filtry Schneider Kreuznach mají unikátním způsobem ošetřené hrany s ochranou proti roztmelení filtru, olámání hran skla a proti nežádoucím hranovým reflexům a závoji.

Profesionální velikosti pro film a digitální snímání

Filtry jsou nabízeny ve všech běžných velikostech v provedení kulatém nebo ve čtvercových / obdélníkových formátech 4×4“, 4×5,65“ (Panavision formát), 5×5“, 5,65×5,65“, 6,6×6,6“.

Pro více informací o nabízených velikostech nás, prosím, kontaktujte.

True-Pol®, Classic Soft®, Hollywood Black Magic®, Black Frost®, DigiCon®, True-Match Vari-ND® a další..

Stáhněte si kompletní ceník MPTV filtrů Schneider zde =>>

Stáhněte si kompletní přehled MPTV filtrů Schneider zde =>>